زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۵ مرداد ساعت 15:44 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۵ ساعت 15:43    تعداد بازدید: 100    کد مطلب: 85356

دکتر اعتصام پور در مراسم تجلیل از همکار بازنشسته:
در قالب مدیریت دانش باید از تجربیات همکارانی که بازنشسته می شوند استفاده بهینه کرد و ما در همه زمینه ها نیازمند گفتگو و تعامل هستیم و با گفتگو، توسعه شکل می گیرد.اصلاح رفتار های زننده و آسیب رسان به عواطف انسانی و بر آورده کردن الزامات اخلاقی و عاطفی بیماران از اهداف طرح خوشرویی در مراکز است.


به گزارش اداره روابط عمومی مدیریت درمان: مراسم تجلیل از همکار بازنشسته سرکار خانم نفیسه فخریان رئیس و کارشناس ارشد پرستاری مدیریت درمان صبح روز شنبه مورخ 5/5/98 با حضور مدیر درمان، معاون درمان، معاون اداری و مالی، روسا و کارشناسان ستاد مدیریت درمان و کلیه همکاران در سالن مدیریت درمان برگزار گردید.
دکتر اعتصام پور مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن تشکر از این چنین نشست ها گفت : سرکار خانم فخریان فردی پر انرژی بود که با جدیت حق و حقوق پرستاری را مطالبه و دنبال می کرد.
وی با اشاره به اینکه انسان معجونی از صفات مثبت و منفی است گفت: در قالب مدیریت دانش باید از تجربیات همکارانی که بازنشسته می شوند استفاده بهینه کرد و ما در همه زمینه ها نیازمند گفتگو و تعامل هستیم و با گفتگو، توسعه شکل می گیرد.
در ادامه نفیسه فخریان با اشاره به جایگاه مقدس پرستاری گفت از همه دوستان به علت تندی ها یم عذر خواهی می کنم و اگر تندی بوده بعلت جدیت در کار و رفع مشکلات و معضلات پرستاری بوده است.
همچنین در این آیین جمعی از همکاران بخش های مختلف مدیریت درمان به ذکر خاطراتی از دوران همکاری با خانم فخریان پرداخته ودر پایان هدایایی به رسم یادبود به وی اهدا شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha